poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Top 5 Drama OST Songs!

Dzisiaj moje ulubione piosenki z dram! Yeeeeeey!
Znacie to uczucie, kiedy po zakończonym serialu w głowie pozostaje wam (nie zawsze najlepsza) piosenka? Jeśli tak, to bez zbędnego gadania prezentuję swoją listę ulubionych piosenek z dram

1.  My girlfriend is a Gumiho - Fox Rain
Śliczna piosenka XD Bardzo pasuje do dramy i lubię ją czasem puścić :) Dubi dubi i te sprawy!
2. Mary Stayed out all night - Take care my bus
Piosenka dzięki której inaczej patrzę na Jang Geun Suka - love it! Jedna z najlepszych soundtrackowych piosenek evah!

3. Heartstrings - You've fallen for me
Mogę z czystym sercem powiedzieć, że Heartstrings ma jedną z lepszych ścieżek muzycznych evah! To jedna z tych dram, które trzeba znać!! Ja jeszcze długo po serialu wracałam do piosenek z niego!

4. Skip-Beat - S.o.l.o.
Nie wiem czemu ale baaaardzo lubię tę piosenkę. Oglądając Skip Beat nigdy nie przewijałam początku tylko podskakiwałam do Solo :P

5. Boys over flowers - Paradise
Boże jak ja nie lubiłam tej piosenki dopóki oglądałam serial a potem... Almoooooooost paraaaadiiiiiise. Wiem, naprawdę mi wstyd. Piosenka jest okropna ale jakoś tak zostaje w głowie.

Naprawdę nie wiem co mi się podoba w tej piosence - to wbijający się w mózg wytwór szatana!

Dajcie znać jakie są wasze typy na najlepsze piosenki z dram!!
--------------------------------------------------------- UWAGA, żadne w powyższych treści nie mają na celu obrażać artystów zaangażowanych w produkcję danego dzieła. Lubimy i szanujemy kulturę dalekowschodnią oraz doceniamy jej wytwory. Mamy jednak prawo do subiektywnej opinii na temat określonych rzeczy i korzystamy z niego. Dzielimy się naszymi opiniami w celach czysto rozrywkowych i mamy nadzieję, że również podejdziecie do nich z humorem.

4 komentarze:

 1. THE Junsu i Sungkyunkwan Scandal: https://www.youtube.com/watch?v=GqsP9jJhZrQ
  Mój number one XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja uwielbiam ost w wykonaniu Younhy do Personal taste http://www.youtube.com/watch?v=rS1HULaewTE Śliczny głos <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Myyyy Buuuuus !!!! :D

  Almost Paradise w momencie kiedy bandziory porwały Jun Pyo i reszta F4 wkracza na ratunek - epic moment :P Niewiele pamiętam z tej dramy, ale to zapamiętam do końca życia chyba.

  Ja maglowałam Stand Up z To The Beautiful You, Suddenly z City Huntera, a ostatnio chodzi mi po głowie 돌고래 z I Hear Your Voice ma w sobie dużo pozytywnej energii. I instrumentale uwielbiam w niejednej dramie szczególnie w City Hunterze, I hear Your Voice, Ghost i teraz zapowiada się ciekawie ścieżka Master's Sun.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie oglądałam Skip Beat, ale zdecydowanie uwielbiam 1, 2, 3 i 5 ^^ A poza tym strasznie podobało mi się jeszcze "Lovely Day" z You're Beautiful :)

  OdpowiedzUsuń